Hakkımızda

WaterPro Su Arıtma Cihazları

Hakkımızda
Water Pro Su Arıtma & Filitrasyon Sistemleri

Water Pro, modern teknolojiyi insan sağlığına verdiği değer ile buluşturarak su arıtma alanında kaliteli ürünleriyle adından söz ettiren seçkin bir markadır. Su kaynaklarının daha etkin kullanılabilmesini sağlamak ve hayata değer katmak hedefiyle yola çıkan Water Pro, kaliteli suyu herkes için ulaşılabilir kılar.

Profesyonel İzmir su arıtma cihazı çözümleriyle evlerde, fabrikalarda, çeşitli kurumlarda ve iş yerlerinde kendine yer bulan markamız, ekonomik fiyatlarıyla da her bütçeye uygunluk sağlar.

10569
Su Arıtma Cihazı
9875
Su Arıtma Sebili
20597
Değiştirilen Filitre
5000+
Mutlu Müşteri

Hizmetlerimiz

Geniş servis ağıyla beklentileri karşılayan firmamızın faaliyet alanı yalnızca su arıtma cihazlarının satışıyla sınırlı değildir. Bunun yanı sıra Water Pro; su arıtma cihazlarının bakımına, onarımına, kurulumuna, montajına ve taşınmasına yönelik hizmet de sunar.

Filtre değişimlerinden orijinal yedek parça teminine kadar ihtiyaç duyabileceğiniz her hizmet Water Pro bünyesindedir.

WaterPro Su Arıtma Cihazları

En İyi Suya Ulaşmanın En Kolay Yolu: Water Pro

Yenilikçi teknolojilerin ergonomik tasarımlarla buluştuğu Water Pro su arıtma cihazları; bu alanda yüksek performanslı, güvenilir, gelişmiş bir çözüm olarak kullanıcıların beklentilerini yanıtlar. İçilebilir durumda olmayan şebeke suyunu; sağlıksız minerallerden, kimyasal maddelerden, bakterilerden, ağır metallerden ve daha pek çok zararlı maddeden arındırır.

Bu sayede musluk suyu âfiyetle ve gönül rahatlığıyla içilebilecek hâle gelir. Üstelik bunun için her defasında yüksek bir maliyete katlanmanız gerekmez.

Sürekli damacana suya veya marketlerde satılan hazır sulara para harcamaktan bıktıysanız bu dertten su arıtma cihazları sayesinde kurtulabilirsiniz. Temiz, lezzetli, yararlı, zengin muhtevalı içme ve kullanma suyunuzu ânında temin etmenin kolaylığını yaşarken paradan tasarruf edebilirsiniz.

‘En üstün kalite, en avantajlı fiyat’ prensibini benimseyen firmamız, sağlıklı su içmenin her insan için en temel haklardan biri olduğuna inanır. Bu anlayışını bütün ürünlerinde ortaya koyan Water Pro, nitelikli ürünleriyle İzmir’in su arıtma sektörüne yön verir.

Siz de Water Pro ayrıcalığını deneyimleyerek; sağlığın, hijyenin, kalitenin ve gelişmiş teknolojinin mükemmel uyumunu evinize ve ofisinize taşıyabilirsiniz.

Tüketime hazır suyu en pratik şekilde temin ederek yemeklerinizde, temizlik ve tüm gündelik işlerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Böylece kendinize ve sevdiklerinize dünyanın en büyük iyiliklerinden birini yapabilir; damak tadınıza uygun, vücudunuz için faydalı olan suyun tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Misyonumuz-Vizyonumuz

Water Pro olarak biz, kaliteli hizmetin bir lüks değil her müşterinin en doğal hakkı ve herkes için temel ihtiyaç olduğuna inanıyoruz. Bu anlayışımızı tüm hizmetlerimize yansıtmayı ilke ediniyor, standartlarımızı her geçen gün geliştirerek daha iyisine ulaşmayı hedefliyoruz.

En iyi İzmir su arıtma markası olarak tercih edilsek de ulaştığımız popüleriteyi ve elde ettiğimiz hiçbir başarıyı yeterli görmüyor, daha fazlası için çabalamaktan geri durmuyoruz. Bunu yaparken misyonuna bağlı, vizyonuna sadık; etik ilkelere, ahlâkî ve toplumsal değerlere uygun bir şirket olmaktan vazgeçmiyoruz.

• Su arıtımı, geri kazanım ve temiz su tüketimi gibi konularda doğaya saygılı, gelişmiş çevre teknolojilerimizle modern çözümler üretmek,
• Nerji tasarrufu sağlayacak, insanların yaşam kalitesini yükseltecek, Türkiye ekonomisine katkıda bulunacak teknolojileri ve projeleri faaliyete geçirmek için çalışmalar yapmak,
• Su arıtma sektöründeki diğer firmalar için de rol model teşkil eden, hem ulusal hem de uluslararası düzeyde ün yapmış bir marka hâline gelmek.

• Sektörümüzdeki gelişmelere, yeniliklere ve faaliyetsel dönüşümlere uyum sağlayarak çağdaş bir firma olmayı sürdürmek,
• Gereken organizasyonal revizyonları eksiksiz bir şekilde ve tam tzamanında yerine getirerek kurumsal yapımızı güçlendirmek,
• Hem çalışanlarımız hem de bizi tercih eden herkes için katma değer oluşturmak ve bunun haklı gururunu faaliyet hayatımız boyunca taşımak,
• Varlık gösterdiğimiz her yerde markamızın saygınlığını temsil ederken rakiplerimizle iyi ilişkiler kurmak.

1. Dürüstlük,
2. Şeffaflık,
3. Hakkaniyet ölçüleri,
4. Adalet,
5. Doğa ve sorumluluk bilinci,
6. ‘Önce insan’ felsefesi,
7. Koşulsuz, yüzde yüz memnuniyet.