İzmir Su Arıtma Teknik Servisi

WaterPro Su Arıtma Cihazları

İzmir Su Arıtma Teknik Servisi

İzmir Su Arıtma Teknik Servisi

İzmir su arıtma teknik servisi; kurulum-montaj, onarım, periyodik bakım, filtre değişimi gibi konularla ilgilenir. Modern ekipmanlarla çözüm odaklı hizmet veren İzmir arıtma teknik servisi, cihazların verimli, uzun ömürlü kullanılmasına imkân tanır.

Su arıtma cihazınızı ilk günkü kalitesiyle ve dayanıklılığıyla kullanmaya devam etmek istiyorsanız gerektiğinde teknik servis hizmetlerinden yararlanmalısınız. Bu alanda ihtiyaç duyduğunuz profesyonel desteğe ise Water Pro sayesinde kavuşabilirsiniz.

İzmir Su Arıtma Teknik Servis Hizmetleri Nelerdir?

Su arıtma cihazlarının temizliği, performansı ve işlevselliği ile ilgili tüm konular faaliyet alanımıza dâhildir.

Bunlardan bazılarını şöyle ifade edebiliriz:

 • Müşteri cihaz bilgilendirme eğitimleri,
 • Arıza tespit ve müdahale,
 • Cihazın bulunduğu yerden farklı bir konuma taşınması,
 • Tezgâh üstü su arıtma cihazını tezgâh altı modele dönüştürme,
 • Yedek parça temini,
 • Cihazın uygun alana doğru şekilde monte edilmesi,
 • Kimyasal ve fiziksel su analizi,
 • Rutin takip ve bakım,
 • Servis revizyonları,
 • Membran ve filtre değişimleri vb.

İzmir Su Arıtma Bakımı

Şebeke suyunu içilebilir hâle getiren cihazların bu görevini sorunsuz yapabilmesi için düzenli bakıma gereksinimi vardır. İçme suyunu musluk suyu fiyatına temin ederek maliyetinizden büyük ölçüde tasarruf etmek, bunu yaparken sağlığınızı korumak ister misiniz? Cevabınız ‘evet’ ise, arıtma cihazlarınıza gereken özeni göstermelisiniz.

Su Arıtma Cihazının Bakımı Neden Önemli?

Belli aralıklarla gerçekleştirilen bakım uygulamaları cihazların verimliliğini korumalarında büyük rol oynar. Tüm fonksiyonel özelliklerin gerektiği gibi kullanılabilmesi, cihazın herhangi bir problem olmadan çalışması buna bağlıdır.

Filtrelerden herhangi birinde meydana gelen bir teknik arıza diğer filtreleri de olumsuz etkiler. Bu ise suyun zararlı maddelerden tam olarak arındırılmasını önler. Olması gerektiği gibi renksiz, kokusuz, berrak ve lezzetli bir su elde etmek mümkün olmaz.

Ayrıca sudan uzaklaştırılamayan radyoaktif maddeler, ağır metaller, pas-kireç-kum gibi şeyler ve fazlalık mineraller sağlığa zarar verir. Filtreler tıkanır ve işlevini yapamaz olur. Bu da arıtma cihazının hastalık saçmaya başlaması demektir.

İşte İzmir su arıtma teknik servisi tarafından sunulan bakım hizmetleriyle bütün bu durumların önüne geçilebilir.

Ne Sıklıkta Bakım Yaptırılmalı?

Bu sorunun cevabı cihazın farklı filtre tiplerine ve diğer parça çeşitlerine göre değişir. Şöyle ki:

 • Ön Filtre Bakımı:

Blok karbon filtre, granül aktif karbon, sediment filtre vb. ön filtre elemanlarının 6 ayda bir değiştirilmesi lâzımdır.

 • Komple Filtre Bakımı:

Cihazdaki filtrelerin tümüne her sene bakım yaptırılmalıdır. Bu sırada post karbon filtre ve membran filtre değiştirilmelidir.

Su Arıtma Cihazı Bakımı Nasıl Yapılır?

 • Filtreler kontrol edilir. Tıkanıklıklar giderilir ve gerekiyorsa filtre değişimi gerçekleştirilir.
 • Cihaz, su kaçağı için kontrol edilir.
 • Su vanaları kapatılır, filtre kabı açılarak gerekli temizlik işlemleri yerine getirilir. Kabın içi bol suyla temizlenir. Yeni filtreler yerleştirilir ve kap tekrar kapatılır. Daha sonra vanalar yeniden açılır.
 • Arıtma cihazının tamirat gerektiren elemanları onarılır veya orijinal parçalarla değişim sağlanır.

Su Arıtma Cihazı Kurulumu

Yeni aldığınız cihazın kurulum adımları doğru sıralama ve doğru yöntemlerle gerçekleştirilir. Ardından cihazın sorunsuz çalışıp çalışmadığı test edilir. Böylelikle cihazınızı ânında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Cihazın garanti kapsamı dışında kalmaması için kurulum ve montaj işlemini yetkili servis elemanlarına yaptırmanız önemlidir. Kurulum işleminden önce şebeke basıncının ve kirecinin kontrol edilmesi, muhtemel sorunların önüne geçecektir.

Kendiniz yapmaya çalıştığınız takdirde yaşanabilecek arızlalar, cihazınızın garanti dışında kalmasına yol açar.

Su Arıtma Cihazı Montajı

Bizden veya farklı bir firmadan aldığınız su arıtma cihazının montajı için Water Pro kalitesine başvurabilirsiniz. Taşınma sırasında arıtma cihazınızın nakliyatını kolayca sağlayabilir, sizi bu yükten kurtararak cihazınızı evinizin veya ofisinizin doğru yerine konumlandırabiliriz.

Yedek Parça Hizmeti

Yumuşatma sistemi için gerekli ekipmanlar, kireç önleyiciler ve bunun gibi tüm malzemeler yedek parça kapsamında cihazınızın modeline uygun olarak tedarik edilir.

Kuvars su arıtma sistemleri, aktif karbon sistemi, filtre çeşitleri de bunlar arasındadır. İstediğiniz yedek parçaları firmamızdan sipariş verebilir, belirteceğiniz adrese gönderilmesini talep edebilirsiniz.

İzmir’de Su Arıtma Teknik Servisi Olarak Neden Water Pro?

Çünkü firmamız;

 • Her zaman doğru, kaliteli, uzun ömürlü ve sağlıklı malzemeler kullanır. Bu noktada firmamızın yararlandığı tüm filtreler NSF (National Sanitation Foundation - Ulusal Sanitasyon Vakfı) onaylıdır. TS-266 standartları doğrultusunda içme suyu üretmeye imkân veren bu filtreler, etkili bir arıtım işlemi sağlayarak sizin ve sevdiklerinizin sağlığını korur.
 • Tüm yedek parça çeşitlerimiz ise Water Quality Sağlık Uygunluk Belgesi’ne sahiptir.
 • Pek çok marka ve model için teknik servis hizmeti veren Water Pro’nun faaliyet ağı son derece geniştir.
 • Uzman ve tecrübeli ekibiyle varlık gösteren firmamızda tüm bakım ve onarım işlemleri titizlikle yerine getirilir. Bu nedenle firmamızdan hizmet alan herkesin içi hep rahattır.
 • Öte yandan Water Pro, dilerseniz cihazınızın bakım zamanlarını sizin yerinize takip eder. Periyodik bakım ve filtre değişimi zamanlarında sizi bilgilendirir. Böylece filtrenizin süresi dolunca bundan haberdar olur ve cihazınızın işlevselliği için büyük önem taşıyan bu detayı unutmazsınız. Gözenekleri tıkanmış veya süresi bitmiş filtrelerin sebebiyet verebileceği zararlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.
 • Ayrıca yerinde arıza tespiti hizmetimiz de mevcuttur.
 • Tüm bunlara karşın fiyat politikamız her bütçeye hitap edecek düzeyde makuldür.

Özetle

İzmir su arıtma teknik servisi, cihazınızın daima güvenli, sağlıklı ve temiz su üretebilmesi için gereken her şeyi yapmakla görevlidir.

Filtre değişiminden cihaz tamirine kadar geniş bir hizmet yelpazesi bulunan Water Pro, bilgilendirici eğitimleriyle de müşterilerinin yanındadır.

Yaşamsal faaliyetlerin temelini oluşturan suyun ne kadar dikkat ve îtinâ gerektirdiği şüphesizdir. Bu sebeple bakım işlemleri de aynı derecede titizlikle yapılmalıdır.

Hız, kalite, özen ve güvenilirlik kriterlerine bağlı kalan Water Pro, en iyi İzmir arıtma teknik servisi olarak hizmetinizdedir.

Pek çok markaya yönelik garantili hizmet sunan Water Pro, geniş donanım ve yedek parça yelpazesiylel her ihtiyaca yanıt verir. Bünyesinde yetkin, deneyimli personelleri barındıran firmamız, kaliteli işçiliğini her faaliyetinde ortaya koyar.

Sağlığınızı ve içtiğiniz suyun kalitesini sizin kadar önemseyen Water Pro, bu anlayışını her çalışmasına yansıtır. Her an kolay ulaşılabilir olması ile öne çıkan firmamız, ISO kalite belgeleri ve diğer sertifikalarla da güvenilirliğini tescillemiştir.

Yenilikçi teknolojileri ‘her şeyden önce müşteri memnuniyeti’ anlayışıyla birleştiren Water Pro, bu alandaki tek tercihiniz olmaya hazırdır.

Sizi Arayalım

Formu doldurup gönderin detaylı bilgilendirme için sizi arayalım

10569
Su Arıtma Cihazı
9875
Su Arıtma Sebili
20597
Değiştirilen Filitre
5000+
Mutlu Müşteri

Ayrıcalıklarımız

Water Pro imzasını taşıyan su arıtma cihazları size; ağzınıza lâyık tada, vücudunuzun ihtiyacı olan içeriklere sahip suyu armağan eder.
Buna göre, Water Pro su arıtma cihazları sayesinde tüketeceğiniz suyun şu özellikleri taşıyacağından emin olabilirsiniz:

Tertemiz

Tertemiz

Kireç, pas, atık madde, çamur, kötü koku ve benzeri hiçbir şeyden eser yoktur. Tamamen hijyenik, pırıl pırıl ve berraktır.

Lezzetli

Lezzetli

Suyun kendine has tadını alırsınız. ‘Kana kana içmek’ deyimini her yudumda yaşar, mükemmel su kalitesini her damlada hissedersiniz.

Sağlıklı

Sağlıklı

İçeceğiniz suyun doğal yapısı asla bozulmaz. Water Pro tarafından geliştirilen son teknoloji ürünü arıtma cihazları hangi maddeleri yok ederken hangilerini koruması gerektiğini çok iyi bilir. Bu nedenle her zaman %100 faydalı bir su tüketmenin hazzını duyumsayabilirsiniz. ‘Su hayattır.’ Sözünü ilke edinen Water Pro, hayatınıza değer katmak için en iyi su arıtma cihazlarını üreterek piyasaya sürmüştür.

Güvenli

Güvenli

Water Pro ile arındırılan su; patojen, mikrop, bakteri ve benzeri zararlı mikroorganizmalar barındırmaz. Üstelik suyun pH değeri normal düzeyde tutulur. Bu da onun, insan sağlığı için ideal ve tamamen risksiz olacağı anlamına gelir.

Tüm bu ayrıcalıklara Water Pro İzmir su arıtma markası ile sahip olmak için daha fazla beklemeyin!

Bize Ulaşın